Kursstatistikk 2021, Vestland

Filter
 Gjennomførte+ Planlagte
Lokallag
Kurs
Timer
Deltakere
Tilskudd
Kurs
Timer
Mjeldalen Ungdomslag169108 62500
Lavikdal Ungdomslag252143 950272
Førde Ungdomslag251246 375272
Fana Ungdomslag167750430
Stord Ungdomslag000018
Sogn og Fjordane Ungdomslag0000230
Skare Ungdomslag0000124
Nordbygda Ungdomslag0000124
Hordaland Ungdomslag0000114
Bergen Ungdomslag Ervingen00007360
Askøy Ungdomslag00001100
 61785519 70022734
 
Sist oppdatert 22. okt. 2021, 17:35

Statistikk for Studieforbundet kultur og tradisjon

Kontakt studieforbundet:
post@kulturogtradisjon.no
https://www.kulturogtradisjon.no

Kursstatistikken utarbeides av Voksenopplæringsforbundet på grunnlag av data fra studieforbundets kurssystem.

Powered by Vercel