Kursstatistikk 2022

Filter
 Gjennomførte+ Planlagte
Fylke
Kurs
Timer
Deltakere
Tilskudd
Kurs
Timer
Troms og Finnmark000013434
Nordland00004160
Trøndelag0000141 218
Møre og Romsdal00006330
Vestland000013762
Rogaland00005151
Agder00008287
Vestfold og Telemark00006256
Innlandet00008427
Oslo000018436
Viken0000142
 0000964 503
 
Sist oppdatert 26. jan. 2022, 16:39

Statistikk for Studieforbundet kultur og tradisjon

Kontakt studieforbundet:
post@kulturogtradisjon.no
https://www.kulturogtradisjon.no

Kursstatistikken utarbeides av Voksenopplæringsforbundet på grunnlag av data fra studieforbundets kurssystem.

Powered by Vercel