Kursstatistikk 2021, Trøndelag

Filter
 Gjennomførte+ Planlagte
Lokallag
Kurs
Timer
Deltakere
Tilskudd
Kurs
Timer
Oppdal Husflidslag63333339 76500
Stjørdal Husflidslag52553529 62519
Hemne Husflidslag22441323 300233
Røros Husflidslag51534212 9205183
Inderøy Husflidslag61286114 425368
Melhus Husflidslag2116135 8003117
Nauma Husflidslag12111649 3259203
Strinda Husflidslag21103411 35011240
Heimdal Husflidslag31072210 375266
Levanger Husflidsforening61042811 7007142
Hølonda Husflidlag280321 000286
Sparbu Husflidlag569228 6255141
Sør-Trøndelag Husflidslag1166618 00000
Hovin Husflidslag263133 750276
Byneset Husflidslag16057 000396
Hysnes Husflidslag140182 00019
Byåsen Husflidslag136134 50000
Innset Husflidslag13244 00000
Beitstad Husflidslag330212 4006180
Frol Husflidslag11610800221
Overhalla Husflidslag113880000
Orkdal Husflidslag11081 250110
Leksvik Husflidlag210151 23015
Verdal Husflidslag0000115
Trøndelag Husflidslag Nord0000114
Nærøy Husflidslag00002104
Meråker Husflidslag0000334
Malvik Husflidslag0000234
Buvik Husflidslag0000124
 812 186575213 940761 910
 
Sist oppdatert 22. okt. 2021, 17:35

Statistikk for Studieforbundet kultur og tradisjon

Kontakt studieforbundet:
post@kulturogtradisjon.no
https://www.kulturogtradisjon.no

Kursstatistikken utarbeides av Voksenopplæringsforbundet på grunnlag av data fra studieforbundets kurssystem.

Powered by Vercel