Kursstatistikk 2021, Agder

Filter
 Gjennomførte+ Planlagte
Lokallag
Kurs
Timer
Deltakere
Tilskudd
Kurs
Timer
Hisøy Seniordans1182953500
Seniordans Norge112171 50016
Søgne Seniordans Gruppe 11426500396
Vennesla Seniordans0000130
Seniordans Norge Region Sørlandet0000120
Onsdansen0000126
Marnar Seniordans0000128
Kvinesdal Seniordans0000378
Dølafoten0000258
Døladansen0000124
 334722 53514366
 
Sist oppdatert 22. okt. 2021, 17:35

Statistikk for Studieforbundet kultur og tradisjon

Kontakt studieforbundet:
post@kulturogtradisjon.no
https://www.kulturogtradisjon.no

Kursstatistikken utarbeides av Voksenopplæringsforbundet på grunnlag av data fra studieforbundets kurssystem.

Powered by Vercel