Kursstatistikk 2022

Filter
 Gjennomførte+ Planlagte
Fylke
Kurs
Timer
Deltakere
Tilskudd
Kurs
Timer
Troms og Finnmark0000144
Nordland00004125
Møre og Romsdal00006124
Vestland000010243
Rogaland00007238
Agder00005128
Vestfold og Telemark00002140
Innlandet00004170
Viken00009155
 0000481 367
 
Sist oppdatert 26. jan. 2022, 16:38

Statistikk for Studieforbundet natur og miljø

Kontakt studieforbundet:
post@naturogmiljo.no
https://www.naturogmiljo.no

Kursstatistikken utarbeides av Voksenopplæringsforbundet på grunnlag av data fra studieforbundets kurssystem.

Powered by Vercel