Kursstatistikk 2022

Filter
 Gjennomførte+ Planlagte
Fylke
Kurs
Timer
Deltakere
Tilskudd
Kurs
Timer
Troms og Finnmark000011183
Nordland0000468
Trøndelag000019295
Møre og Romsdal0000443
Vestland000014189
Rogaland0000986
Agder0000348
Vestfold og Telemark00009156
Innlandet000044607
Oslo000018
Viken0000831 253
 00002012 936
 
Sist oppdatert 26. jan. 2022, 16:38

Statistikk for Studieforbundet natur og miljø

Kontakt studieforbundet:
post@naturogmiljo.no
https://www.naturogmiljo.no

Kursstatistikken utarbeides av Voksenopplæringsforbundet på grunnlag av data fra studieforbundets kurssystem.

Powered by Vercel