Kursstatistikk 2022

Filter
 Gjennomførte+ Planlagte
Fylke
Kurs
Timer
Deltakere
Tilskudd
Kurs
Timer
Troms og Finnmark00006121
Nordland00005140
Trøndelag000027745
Møre og Romsdal00006180
Vestland000021594
Rogaland000015730
Agder00005106
Vestfold og Telemark000013390
Innlandet000016369
Oslo000017510
Viken0000591 653
 00001905 538
 
Sist oppdatert 26. jan. 2022, 16:38

Statistikk for Studieforbundet natur og miljø

Kontakt studieforbundet:
post@naturogmiljo.no
https://www.naturogmiljo.no

Kursstatistikken utarbeides av Voksenopplæringsforbundet på grunnlag av data fra studieforbundets kurssystem.

Powered by Vercel