Kursstatistikk 2021

Filter
 Gjennomførte+ Planlagte
Organisasjon
Kurs
Timer
Deltakere
Tilskudd
Kurs
Timer
Norges Blindeforbund49414 3601 5104 048 60856810 918
Landsforeningen for Hjerte og Lungesyke3807 5984 246864 50345913 507
Norsk Revmatikerforbund4146 3474 3661 088 75358311 260
Achilles International of Norway442 336107348 680221 270
Hlf Hørselshemmedes Landsforbund841 095830440 0321061 611
Norges Fibromyalgi Forbund3659327287 936961 981
Mental Helse5352836074 74841736
Norges Døveforbund25474186129 12816433
Autismeforeningen i Norge2635624883 85232526
Norges Parkinsonforbund103018987 83013302
Ryggforeningen i Norge1426610550 54816299
Foreningen for Kroniske Smertepasienter1124713272 54015152
Adhd Norge2523729182 98829319
Diabetesforbundet1519910128 610351 025
Multippel Sklerose Forbundet i Norge2416716031 600750
Bekhterev Norge101199739 92018251
Momentum - Foreningen for Amputerte Dysmelister og Ortosebrukere71188934 470120
Studieforbundet Funkis8584413 33014142
Norges Astma-og Allergiforbund7447312 280650
Norsk Lymfødem og Lipødemforbund234183 29012415
Bipolarforeningen Norge3334134 49800
Epilepsiforbundet4309012 200368
Spondyloartrittforbundet Norge2252216 300231
Norsk Tourette Forening523829 4001296
Hjernesvulstforeningen3222342 88000
Norges Blindeforbunds Ungdom2224615 62300
Mental Helse Ungdom12073 200476
Norilco - Norsk Forening for Stomi, Reservoar og Mage- og Tarmkreft12038800468
Landsforeningen for Pårørende Innen Psykisk Helse1175800985
Personskadeforbundet Ltn316812 400241
Foreningen for Muskelsyke213481 600628
Aniridi Norge1121930 99400
Landsforbundet for Kombinert Syns- og Hørselshemmede/døvblinde110821 30019
Funksjonshemmedes Fellesorganisasjon Ffo1881 040442
Cerebral Parese-Foreningen151980000
Wso - Landsforeningen We Shall Overcome0000112
Søvnforeningen0000115
Landsforeningen for Nyrepasienter og Transplanterte0000266
Norsk Dystoniforening000016
Psoriasis- og Eksemforbundet0000113
Turner Syndromforeningen Norge0000217
Norsk Forening for Osteogenesis Imperfecta000019
Foreningen for Bardet-Biedl Syndrom000018
Norsk Forening for Slagrammede0000592
Norges Myalgisk Encefalopati Forening0000693
Gynkreftforeningen0000265
Morbus Addison Forening0000247
Psoriasis- og Eksemforbundet Ung0000112
Norske Servicehunder0000116
Ryggmargsbrokk- og Hydrocephalusforeningen (Rh-Foreningen)0000116
Norsk Glaukomforening000019
 1 72035 75313 8617 817 4812 16546 307
 
Sist oppdatert 28. sep. 2021, 09:35

Statistikk for Studieforbundet Funkis

Kontakt studieforbundet:
post@funkis.no
https://www.funkis.no

Kursstatistikken utarbeides av Voksenopplæringsforbundet på grunnlag av data fra studieforbundets kurssystem.

Powered by Vercel